U shtua në karrocë

Rreth Nesh

Ubuy ka lënë gjurmë në botën e tregtisë elektronike në vitin 2012, si një platformë tregtare ndërkufitare që u shërben më shumë se 180 vendeve.

Nëpërmjet faqes së saj të internetit dhe aplikacionit, Ubuy ofron mbi 100 milionë produkte krejt të reja, unike nga markat më të mira ndërkombëtare në SHBA, MB dhe vende të tjera.

Ubuy mundëson mënyra pagese pa probleme dhe të kufizuara, si dhe arka më të shpejta, duke përforcuar përvojën e blerësit. Si një derë e blerjeve ndërkombëtare, ne sjellim produkte cilësore nga markat luksoze në pragun e klientëve nga e gjithë bota me ndihmën e partnerëve korrierë më të besuar në industri.

world map

Udhëtimi i Ubuy

01

Udhëtimi fillon në Kuvajt.

Si një platformë tregtare ndërkombëtare, Ubuy ka filluar operacionet e saj në shumë pjesë të Rajonit MENA, duke përfshirë Arabinë Saudite, Katarin, Emiratet e Bashkuara Arabe, Turqinë, Egjiptin, Kuvajtin jashtë vendit dhe të tjerë.

02
03

Ubuy ka hapur dyqane online në mbi 50 vende, të cilat përfshijnë Zelandën e Re, Indinë, Australinë, Afrikën e Jugut dhe Hong Kongun.

Ubuy ka përmirësuar përvojën e blerjeve të klientëve duke zgjeruar shtrirjen e saj në mbi 90 vende së bashku me një kategori të gjerë produktesh autentike dhe origjinale.

04
05

Tani i disponueshëm në mbi 180 vende dhe po vazhdon të presim me padurim të krijojmë dominim në sektorin e blerjeve ndërkombëtare.

 

Udhëtimi fillon në Kuvajt.

Si një platformë tregtare ndërkombëtare, Ubuy ka filluar operacionet e saj në shumë pjesë të Rajonit MENA, duke përfshirë Arabinë Saudite, Katarin, Emiratet e Bashkuara Arabe, Turqinë, Egjiptin, Kuvajtin jashtë vendit dhe të tjerë.

Ubuy ka hapur dyqane online në mbi 50 vende, të cilat përfshijnë Zelandën e Re, Indinë, Australinë, Afrikën e Jugut dhe Hong Kongun.

Ubuy ka përmirësuar përvojën e blerjeve të klientëve duke zgjeruar shtrirjen e saj në mbi 90 vende së bashku me një kategori të gjerë produktesh autentike dhe origjinale.

Tani i disponueshëm në mbi 180 vende dhe po vazhdon të presim me padurim të krijojmë dominim në sektorin e blerjeve ndërkombëtare.

Pse Dallohemi?

Marka të veçanta globale dhe produkte ndërkombëtare nga e gjithë bota

Më shumë se 300 milionë produkte në dyqan ju presin, si moda, elektronika, bukuria dhe shumë më tepër.

Metodat e pagesave të kuruara posaçërisht për të përmirësuar lehtësisht përvojën tuaj të përgjithshme të blerjeve

Përvoja e blerjeve ndërkufitare

Shërbimi i Mbështetjes së Klientit shumë i besueshëm

Marka të veçanta globale dhe produkte ndërkombëtare nga e gjithë bota

Më shumë se 300 milionë produkte në dyqan ju presin, si moda, elektronika, bukuria dhe shumë më tepër.

Metodat e pagesave të kuruara posaçërisht për të përmirësuar lehtësisht përvojën tuaj të përgjithshme të blerjeve

Përvoja e blerjeve ndërkufitare

Shërbimi i Mbështetjes së Klientit shumë i besueshëm

Prania globale

Shtoni një goditje ndërkombëtare në zbavitjen tuaj të blerjeve jashtë vendit me Ubuy. Ne kemi hedhur tashmë hapat tanë në tregun ndërkombëtar dhe po rritemi për t'u bërë një treg i njohur globalisht në kontinente të ndryshme si:

Map
ubuy core values

Rritja Jonë

Ka qenë një udhëtim i mrekullueshëm me të cilin ne ende planifikojmë të vazhdojmë. Shumica pyetën se si jemi rritur kaq shpejt; Është një pyetje mjaft e thjeshtë për t'iu përgjigjur. Ne i kemi vënë gjithmonë klientët tanë si prioritetin tonë të parë. Përqendrimi në sigurimin që klientët të marrin produktet më të mira dhe ndoshta më të përballueshme në treg. Ne kujdesemi për të duke shfrytëzuar rrjetet tona gjithëpërfshirëse të logjistikës. Një faktor tjetër i rëndësishëm pas suksesit tonë është ekipi ynë i mbështetjes pas shitjes që kujdeset për plotësimin e nevojave dhe kërkesave të klientëve. Brenda, ne e quajmë këtë filozofia jonë supercalifragilisticexpialidocious.

Si një platformë e re tregtare globale, Ubuy po pret gjithmonë me padurim të fitojë një perspektivë të re duke i mbajtur të paprekura vlerat e saj thelbësore.

Vlerat thelbësore:

Ndryshimi i Drive

Jini të Pasionuar

Ndiqni Rritjen

Bëhuni krijues

Bëni Më Shumë me Më Pak

Shërbimi ndaj klientit nuk është vetëm një departament!

Këto vlera janë ato që na kanë përcaktuar në të kaluarën dhe do të na pasqyrojnë mirë në të ardhmen. Ende mezi pres të jetë një platformë globale e blerjeve. Ubuy synon t'u ofrojë klientëve në mbarë botën produkte me cilësi të lartë, të çuditshme me famë globale. Suksesi ynë nuk është gjë tjetër veçse mbështetja e vazhdueshme që na ofrohet nga klientët tanë besnikë, të cilët na kanë ndihmuar të pastrojmë të gjitha pengesat që vijnë në rrugën tonë.

Klientët janë të gjithë dhe shpirti dhe ne i respektojmë ata.